Święta Wielkanocne 2024 w Leonardo!

3 kwietnia 2024
Wielkanoc-2024-banner

🌼🐰 Święta Wielkanocne w Leonardo! 🐣🥚

W środę 27 marca w naszej szkole mieliśmy wyjątkowe Śniadanie Wielkanocne, które zaskarbiło nam serca i dopełniło atmosferę radości! 🎉🥐🍳

Było to nie tylko pyszne wspólne spotkanie przy stołach zastawionych wielkanocnymi smakołykami, ale także okazja do dzielenia się uśmiechami i ciepłymi słowami z naszymi koleżankami i kolegami. Dołączyli do nas również uczniowie z oddziałów przygotowawczych.

Pięknie dziękujemy za wszystkie przyniesione potrawy i słodkości, które sprawiły, że nasze świętowanie było jeszcze bardziej wyjątkowe, a także za pomoc w organizacji tego wyjątkowego spotkania. Mamy nadzieję, że wspólne świętowanie przyniosło wiele radości uczestnikom.

Dziękujemy również Radzie Rodziców za organizację wielkanocnego kiermaszu, który stanowił świetną okazję do zaopatrzenia się w świąteczne ozdoby.

Niech ta wspólna chwila zainspiruje nas do jeszcze większej życzliwości i wsparcia dla siebie nawzajem. 🌸🐇🌼

Święta Wielkanocne 2024 w Leonardo

Zobacz więcej zdjęć