Otwarcie placówki dla klas I-III

19 maja 2020
logo placówki

Szanowni Państwo,
informujemy, że od dnia 25.05.2020 otwieramy placówkę dla dzieci klas I-III.
Od 20.05.2020 (środa) od godziny 10:00 do 21.05.2020 (czwartek) do godziny 10:00, prosimy o informację telefoniczną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wraz z deklaracją uczestnictwa dziecka w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktyki.
Opieka zorganizowana jest wyłącznie dla uczniów, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.
Prosimy również o informację, czy dziecko będzie korzystało z posiłków w szkole.
Na stronie placówki (zakładka Informacje dla rodziców —> dokumenty szkoły) oraz szkolnym facebooku zostało umieszczone oświadczenie, niezbędne do zgłoszenia uczestnictwa dziecka w zajęciach.
Do piątku do godziny 15:00 skontaktujemy się z rodzicami uczniów zakwalifikowanych.