ZAMKNIJ

Szkolna gazetka

24 listopada 2019 autor:

img-20191124-190157

Jesteśmy podekscytowani, ponieważ już 27 listopada (środa) pojawi się pierwszy numer szkolnej gazetki, którą tworzy redakcja BezPrzerwy!

W premierowym numerze znajdziecie: fotorelację z Akcji Sprzątania Świata, pasowanie na ucznia kl. 1, przepisy naszych redakcyjnych kucharzy, zagadki logiczne, szkolne kalendarium, ciekawostki i wyzwania z nagrodami oraz wiele innych!

Każdy numer posiada kupon redakcji, który jest przepustką do losowania nagród!
Cena gazety: 3 zł.
Także już spieszcie, po najnowsze informacje od BezPrzerwy – ponieważ Piszemy dla Ciebie!
img-20191124-190050