Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla fanów Harrego Pottera

27 stycznia 2020 autor:

harry-potter

 

Zapraszamy wszystkich fanów Harry’ego Pottera do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym, organizowanym z okazji 20. lecia obecności książek o młodym czarodzieju na polskim rynku.
Przedmiotem konkursu jest wykonanie:
– ilustracji tematycznie związanej z bohaterami serii „Harry Potter”,
– pracy komputerowej tematycznie związanej z bohaterami serii „Harry Potter”,
– kukiełki tematycznie związanej z bohaterami serii „Harry Potter”,
– pacynki tematycznie związanej z bohaterami serii „Harry Potter”.

Wymogi techniczne dotyczące wykonania prac:

Ilustracja -format od A4 do formatu 100 x 70 cm, -technika dowolna.
Na odwrocie pracy powinny się znaleźć następujące informacje: imię i nazwisko autora pracy, wiek, miejscowość, numer kontaktowy, tytuł utworu, który został zilustrowany oraz kategoria.
Praca komputerowa–wykonana w dowolnym graficznym programie komputerowym (praca musi być wydrukowana). Na odwrocie pracy powinny się znaleźć następujące informacje: nazwa programu w którym wykonano pracę, imię i nazwisko autora pracy, wiek, miejscowość, numer kontaktowy, tytuł utworu, który został zilustrowany oraz kategoria.
Kukiełka-lalka teatralna sztywno osadzona na kiju. Dopuszczalna dowolna wielkość kukiełki. Do pracy powinna być przymocowana kartka zawierająca informacje: imię i nazwisko autora pracy, wiek, miejscowość, numer kontaktowy, tytuł utworu, który został zilustrowany oraz kategoria.
Pacynka-lalka teatralna nakładana na dłoń jak rękawiczka i poruszana palcami aktora-animatora. Dopuszczalna dowolna wielkość pacynki. Do pracy powinna być przymocowana kartka zawierająca informacje: imię i nazwisko autora pracy, wiek, miejscowość, numer kontaktowy, tytuł utworu, który został zilustrowany oraz kategoria.

Kategorię wiekową uzupełni nauczyciel.

Prace należy składać do 7.02.2020 r. u p. Natalii Rębacz lub p. Grażyny Zalewskiej.